Wyszczuplanie i antycellulit

Slim & Beauty - Otulamy piękno najwyższą jakością

Slim and beauty

Oferujemy całą gamę skutecznych kuracji i zabiegów wyszczuplających oraz likwidujących cellulit, dobranych po uprzedniej konsultacji z ekspertem w dziedzinie modelowania sylwetki i zabiegów na ciało.

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA – autorska kuracja Slim&Beauty

CO TO JEST LIPOLIZA INIEKCYJNA ?

Najskuteczniejsza i co najważniejsze – TRWAŁA metoda usuwania tkanki tłuszczowej z obszaru ciała poddawanego kuracji – za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. EFEKTY: odtłuszczanie okolic brzucha, pośladków, boczków, podbródka oraz okolic uznawanych za nieczułe na żadne diety, ćwiczenia jak: kolana czy sąsiedztwo pach.

NA CZYM POLEGA ZABIEG LIPOLIZY?

Cały zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut- w zależności od okolicy poddawanej zabiegowi. Jest mało inwazyjny i bezpieczny.
Zabieg poprzedzony jest KONSULTACJĄ – składającą się ze:
* szczegółowego wywiadu niezbędnego do zdefiniowania oczekiwań,
* analizy okolicy poddawanej zabiegowi,
* wykluczenia przeciwwskazań
* omówienia przebiegu kuracji jak i zaleceń po-zabiegowych.

Sam zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wprowadzeniu przygotowanego roztworu za pomocą igły i strzykawki w tkankę podskórną. Wkłuć jest tylko kilka i w 1 okolicę – poddawaną zabiegowi. W miejscu wstrzyknięcia dochodzi do zamierzonego i kontrolowanego lekkiego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej.
„Obrzęknięte” adypocyty pękają, dzięki czemu uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwiobiegu a wraz z krwią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Efektem tego jest znaczny spadek tkanki tłuszczowej w organizmie, a co za tym idzie – centymetrów w obwodzie okolicy poddawanej kuracji w trakcie kolejnych tygodni od pierwszego zabiegu!

CZYM RÓŻNI SIĘ STANDARDOWA LIPOLIZA INIEKCYJNA OD AUTORSKIEJ KURACJI Slim&Beauty?

Autorka kuracja Slim&Beauty łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych składników preparatu użytych do zabiegu połączonych z:
* zaleceniami suplementacji diety oraz zaleceniami pozabiegowymi – których stosowanie wzmocni efekty zabiegu,
* nie 1 a conajmniej 2 wizytami w ramach 1 zabiegu, tj. konsultacją po-zabiegową- połączoną z autorskim masażem okolicy poddawanej zabiegowi -mającemu na celu rozbicie wiązań pomiędzy komórkami tłuszczowymi i przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej
* opieką po-zabiegową w tym instruktażem wykonywania masażu w warunkach domowych.
* preparatami i ich pojemnością zastosowana do zabiegu – w szczególności większych okolic/partii ciała jak: brzuch, uda czy pośladki (10 ml preparatu!)

PRZECIWSKAZANIA:

– ostre choroby wątroby i nerek,
– cukrzyca,
– zaburzenia krzepliwości krwi,
– stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych kilka dni przed zabiegiem i po,
– ciąża, karmienie piersią,
– choroby autoimmunologiczne,
– ostre infekcje,
– znaczna otyłość( BMI>35),
– alergia na soję i jaja,

 

START&REWIND – MINIMUM 7 CM MNIEJ PODCZAS 1 ZABIEGU!

EFEKTY ZABIEGU START&REWIND:

– głęboki detoks organizmu – oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów,
– utrata minimum 7 do 20cm w obwodach już po jednym zabiegu,
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
– wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki,
– widoczna, znaczna redukcja cellulitu, poprawa jędrności skóry

NA CZYM POLEGA ZABIEG START&REWIND ?
Cały zabieg trwa od 1 h do 1,20h
Terapia hydrodynamiczna START & REWIND łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych preparatów użytych do zabiegu oraz technik hydrodynamicznych.
Pierwszy etap zabiegu polega na wykonaniu wyszczuplającego peelingu i nałożeniu aktywnego serum o konstysencji kremowej- intensywnie odchudzającego. Działanie składników aktywnych wzmacnione jest dzięki założeniu specjalnego foliowego kombinezou do wysokości klatki piersiowej, z którego wysysane jest powietrze. Powstaje efekt próżni podcza sktórego składniki aktywne, takie jak: kofeina, paullinia cupana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wąkrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy, wnikają głęboko do wnętrza Twojej skóry, spalając tkankę tłuszczową!
Na koniec wykonujemy kilkunastominutowy masaż drenująco-rozbijający tkankę tłuszczową, a dokłądniej wiązania-połączenia pomiędzy poszczególnymi komórkami tłuszczowymi.

WSKAZANIA :
– Cellulit wodny i tłuszczowy – od I-ego do ostatniego – III-ego stopnia zaawansowania
– Luźna skóra
– Obrzęk brzucha, atonia, ciężkie nogi
– Zlokalizowany tłuszcz

PRZECIWSKAZANIA:
– ciąża oraz laktacja
– nowotwory
– pompa insulinowa
– zakrzepica

 

Liposukcja ultradźwiękowa

Cel zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej z okolic ciała opornych na stosowany program dietetyczny czy też trening.

Opis

Zabieg wykonywany za pośrednictwem specjalistycznego urządzenia wykorzystującego fale ultradźwiękowe – których zadaniem jest rozbić złogi tłuszczu oraz cellulit. Wywołany przez urządzenie proces kawitacji w tkankach organizmu ma na celu naruszenie błony komórkowej komórek tłuszczowych – a tym samym uwolnienie zalegającego tłuszczu, który transportowany do wątroby zostanie potraktowany identycznie jak tłuszcz spożywany w ramach pożywienia. Zabieg umożliwia usunięcie niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej/ych problematycznej/ych części ciała.
Zabieg ten stanowi idealne uzupełnienie kompleksowego procesu odchudzania bądź też procesu modelowania wybranych partii ciała.

Zalecenia

W celu wsparcia organizmu – wątroby w pozbyciu się tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi należy:

  • pić co najmniej 2l wody mineralnej niegazowanej dziennie (by umożliwić natężone usuwanie toksyn z organizmu)
  • stosować dietę lekkostrawną w okresie między zabiegami w celu odciążenia wątroby pracującej nad usunięciem niechcianej tkanki tłuszczowej
  • spożywać regularne posiłki

Przeciwwskazania

Ciąża, choroby nowotworowe, okres rekonwalescencji po odbytych operacjach/zabiegach na partie ciała przewidywane do zabiegu, aktywne choroby wątroby, czy tez niewydolność nerek, zakrzepowe zapalenie żył, metalowe implanty, w tym stymulator serca.

 

Masaż próżniowy / Masaż bańką chińską

Chcesz mieć smukłą sylwetkę i wchodzić w wymarzony rozmiar? Przyspiesz rozpad tłuszczu w najgłębszych jego pokładach!
Masaż próżniowy – to bezinwazyjne połączenie rytmicznego masażu podciśnieniowego z równoczesnym masażem wibracyjnym – stymulujący głębokie warstwy skóry i pobudzający fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia.
Masaż próżniowy rozbija tkankę tłuszczową, a dokładniej połączenia pomiędzy poszczególnymi komórkami tłuszczowymi, dzięki czemu organizmowi łatwiej dostać się do zbędnych zapasów tkanki tłuszczowej. W trakcie serii zabiegów pozbywamy się zbędnych kilogramów i modelujemy sylwetkę w wybranych partiach ciała. Efekty „uboczne”: pobudzenie metabolizmu, usunięcie toksyn z organizmu, wyeliminowanie nadmiaru nagromadzonych płynów – tym samym redukcja i leczenie nawet najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu.

 

Fale radiowe

Opis zabiegu

Zabieg wykonywany na wybrane partie ciała- w zależności o oczekiwanego celu (twarz, ciało). W trakcie zabiegu wykorzystywane są fale radiowe, których zadaniem jest ogrzanie włókien kolagenowych czy też tkanki tłuszczowej do temperatury 54st C. Dzięki temu włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Zabieg przyczynia się do przyspieszonego syntezowania białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny, tym samym zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Fale radiowe stymulują jednocześnie przemiany w tkance tłuszczowej – polegające na spalaniu niechcianych złogów tłuszczu.

Wskazania

  • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • likwidacja „luźnej skóry”
  • eliminacja cellulitu, ujędrnienie skóry
  • poprawa elastyczności skóry
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • modelowanie owalu twarzy

Przeciwwskazania

ciąża, choroby nowotworowe, zakrzepowe zapalenie żył, metalowe implanty, w tym stymulator serca

 

PowerSlim Studio / PowerSlim Active

Slim and beauty

Skuteczne wyszczuplanie sylwetki, gładka skóra i rewelacyjne samopoczucie? Z PowerSlim Studio to możliwe!

Dbanie o sylwetkę już dawno przestało mieć wyłącznie wymiar fizyczny – szczupłe ciało to także lepsze samopoczucie, dlatego oprócz konsultacji dietetycznych i zabiegów wyszczuplania, znajdziesz u nas specjalistyczne sprzęty, takie jak kapsuły spa na podczewień: „PowerSlim Studio” i „PowerSlim Active. Dzięki zabiegom wyszczuplającym w naszych gabinetach zyskasz smukłą sylwetkę i znacząco poprawisz jakość swojego życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ