Smukła linia, gładka skóra i… wspaniałe samopoczucie!

PowerSlim Studio / PowerSlimActive

PowerSlim to technologia, która holistycznie wpływa na cały organizm. To naturalne czynniki, które wspierają wyszczuplanie, likwidację cellulitu i jędrność ciała.

Metoda polega na synergii oddziaływania podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie dobranych zabiegów, ćwiczeń i preparatów. Przeprowadzone badania potwierdziły takie wyniki. Sesja od 5 do 15 zabiegów daje naprawdę duże efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo. Rekordziści pakietu „Piękne Ciało w 2 tygodnie” tak szybko pozbywali się zbędnych kilogramów, że mieli poważny problem z uzupełnieniem mniejszych rozmiarów garderoby.

Zobacz filmy o efektach PowerSlim

Efekty zabiegów PowerSlim

Projekt Uroda:

Kasia Zielińska o masażach PowerSlim:

Ale to nie wszystko… Zabiegi PowerSlim dają znacznie więcej korzyści:

 • Twoja skóra nabierze zdrowego kolorytu, a w dotyku stanie się gładka i aksamitna,
 • całe ciało zyska na sprężystości i jędrności,
 • dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej,
 • poprawisz wydolność układu sercowego i oddechowego – będziesz zdolna do większego wysiłku i z łatwością pokonasz schody, na których wcześniej dostawałaś zadyszki,
 • zwiększysz swoją odporność na infekcje – przeziębienia i grypa nie będą dla Ciebie straszne,
 • doświadczysz głębokiego relaksu, uspokoisz się i odpoczniesz,
 • zlikwidujesz stres i zmęczenie, rozluźnisz wszystkie mięśnie,
 • poprawi się Twoja koncentracja i zdolność do pracy umysłowej,
 • poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp.
 • otrzymasz ogromną dawkę energii, która pozytywnie nakręci Cię na kolejne dni,
 • poczujesz się szczęśliwa – dzięki podczerwieni zwiększy się, bowiem produkcja endorfin czyli tzw. hormonu szczęścia!
Slim and beauty

Zabiegi w PowerSlim Studio

 

Aksamitna skóra

Kilkuminutowe rozgrzanie w podczerwieni otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Nakładana wówczas maska cynamonowo-imbirowa zostaje doskonale wchłaniana, a jej oddziaływanie na skórę jest bardzo efektywne. Dzięki podczerwieni i jonizacji organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki – skóra staje się jędrna i gładka.

Efekty: poprawa wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu, piękna gładka skóra bez oznak celulitu po kilku zabiegach.

 

Płaski brzuch dla każdego

Połączenie podczerwieni i jonizacji z elektrostymulacją daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne. Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej.

Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała po serii zabiegów.

 

Peelingi, bańka chińska

Podczerwień uelastyczni skórę i sprawia że zabieg z wykorzystaniem bański chińskiej jest przyjemniejszy i znacznie skuteczniejszy. Powakacyjne przebarwienia i zniszczona słońcem skóra to pole popisu dla skutecznych peelingów odnawiających skórę. Za sprawą podczerwieni rozgrzana i rozmiękczona skóra efektywniej poddaje się zabiegom oczyszczającym. Peeling w podczerwieni jest jednym z najbardziej skutecznych na rynku.

Efekty: gładka, jędrna skóra bez oznak cellulitu

 

Piękne Ciało

Na program Piękne Ciało składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z preparatem Aksamitna Skóra zakończone masażem antycellulitowym. Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu.

Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!.

 

Gorące masaże

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźnionym ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu – rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. Po masażu pozostajemy w błogim działaniu ciepła jeszcze przez 10 minut.

Efekty: zupełne rozluźnienie, doskonały masaż, relaks i przypływ energii.

 

Seven Heaven

Czyli niebiański masaż – 100 minut relaksu duszy i ciała. To prawdziwy przebój w naszych gabinetach! Wspaniały masaż

dla wszystkich zapracowanych, kobiet i mężczyzn. Masażowi towarzyszy światłoterapia i muzykoterapia. W atmosferze podczerwieni i zjonizowanego powietrza rozgrzewamy i rozluźniamy ciało, które tak przygotowane doskonale poddaje się dłoniom masażystki. Masaż zaczynamy od refleksoterapii stóp. Odprężenie całego ciała następuje w wyniku uciskania receptorów rozmieszczonych na naszych stopach. Następnie masujemy całe ciało, z użyciem kremów i olejków, które rozgrzane podczerwienią ujawniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Po masażu ciała wykonujemy masaż głowy i twarzy. !

Efekty: Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięśnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia. Wstępne wygrzanie przed masażem sprawia, że wykonywany masaż jest o wiele bardziej efektywny.

 

Rajska Wyspa

Relaks to harmonijne rozbudzanie zmysłów i uzyskanie stanu równowagi psychicznej. W PowerSlim Studio stan wysokiego rozluźnienia osiągamy stymulując zmysły wzroku, słuchu, zapachu i czucia. Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa. Rozgrzane olejki eteryczne działają na nasz węch. Światło i muzyka wprowadzają w stan uspokojenia, a odpowiednie obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują nasz mózg, co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin – czyli HORMONU SZCZĘŚCIA. Nawet w pochmurny i zimny dzień poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży…

Efekty: zupełne rozluźnienie, wzmożona produkcja endorfin, przypływ energii i chęci do życia.

 

Najwygodniejsza sauna na świecie

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja – tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność .

Efekty: oczyszczenie ciała z toksyn, duża produkcja potu a zatem i spadek wagi.

W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę.W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach!

Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób. Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń.

Urządzenie pozwala na bezpośredni pomiar tętna i wybór jednego z pośród kilku programów treningowych. Czas ćwiczeń umila telewizja i dvd. PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla urządzeń Vacu Well i Vacu Line. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Jak ćwiczyć?

Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, a idealnym rozwiązaniem to strój kąpielowy lub sama bielizna.

Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek.Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej.